24hodinovka 2022

Po minuloročnom úspešnom prvom ročníku festivalu vytrvalostného plávania na otvorenej vode sme pre Vás pripravili nový ročník. Tentokrát na Nových Košariskach, na malom jazere – jazere s prekrásne čistou vodou.

Kedy? 4. júna od 12,00 hod do 5. júna do 12,00 hod.

Ako? Jednotlivý plavec alebo člen štvor- alebo šesťčlennej štafety mužov, žien alebo v kombináciách. Účastníkmi budú aj špičkoví vytrvalostní plavci a plavkyne z ktorých viacerí preplávali La Manche a sú držiteľmi mnohých plaveckých rekordov.

Nie je 24 hodín plávania veľa? Akcia bude trvať 24 hodín, ale každý účastník si zvolí svoj vlastný plavecký plán s ľubovoľnými prestávkami. Nepláva sa na „prvý/prvá“ ale „koľko som schopný/schopná“ zaplávať v pohode a s radosťou.

A čo v noci? V areáli bude vyčlenený priestor na parkovanie karavanov a aj postavenie stanov pre mimobratislavských hostí a aj tých, ktorí si akciu budú chcieť užiť celých 24 hodín a veríme, že sa Vám ani nebude chcieť odísť. A aj o hygienické zariadenia bude postarané.

Aké je štartovné? 35 eur.

V prípade, že sme Vás zaujali, tak neváhajte. Zaregistrovať sa môžete priamo po kliknutí na tlačítko Registrácia, uvedené nižšie.

Propozície sme pre Vás pripravili na stiahnutie TU.