Úspech v Slovenskom pohári v zimnom plávaní v sezóne 2021/2022

Všetci, čo s nami chodíte pravidelne plávať, už asi viete, že naše zimné otužovanie má aj športovú časť. Viacerí členovia nášho klubu plávu v jednotlivých pretekoch Slovenského pohára v zimnom plávaní a zbierajú medaile a body pre klub. Počas minulej “covidovej” sezóny, v ktorej sme sa v hojnom počte zúčastnili troch pretekov, sme nakoniec vybojovali prvé miesto pre náš klub. Je to historický úspech a veríme, že túto sezónu niektorú z popredných pozícií obhájime. Bude to náročný súboj klubov z celého Slovenska, ktoré pre túto sezónu postavili silné tímy. Pozorne sledujeme najmä plavcov z klubov z Dunajskej stredy, Trnavy, Žiliny, Martina, Banskej Bystrice, Popradu a Košíc. Ak sa chcete zúčastniť aj vý, budeme len radi. Zaregistrujte sa na stránke: https://sportoveotuzovanie.sk

Teší nás nielen prvenstvo v súťaži klubov, ale aj celkové úspechy jednotlivcov. V kategóri Ženy mladšie získala striebro Kristína Klimová a bronz Andrea Lesková. V kategórii Muži starší vyplával bronz Alexander Kirschner. Kompletné výsledky tu.