24-hodinovka 2023 je tu

Priatelia plavci aj nadšenci plávania,

Týmto by sme Vás chceli pozvať na tretí ročník jedinečného plaveckého maratónu 24 – hodinového diaľkového vytrvalostného plávania na otvorenej vode. Maratón sa bude konať 3.6.2023 až 4.6.2023. Vstup do vody a oficiálny začiatok bude tak ako aj v minulých ročníkoch presne o 12:00. Miestom konania je areál jazera Nové Košariská v Dunajskej Lužnej.

Základným predpokladom Vašej účasti je včasná registrácia a následná úhrada registračného poplatku vo výške 35€. V tomto poplatku máte jedny raňajky a dve teplé jedlá, podľa vašej preferencie, ktorú zadáte pri registrácii. Hladoši a doprovod budú mať možnosť dosýta sa nakŕmiť v Bufete Nad Jazerom, v Bufete Na pláži a kto si chce dopriať luxusné jedlo a prostredie, má k dispozícii aj reštauráciu Mango, v tesnej blízkosti areálu jazera.

Hlavným priestorom pre účastníkov a zároveň aj hlavným stanom bude Bufet Nad Jazerom. Dozviete sa tu všetko potrebné pre hladký priebeh celého podujatia. Tu sa bude odohrávať registrácia, otvorenie podujatia a aj záverečný ceremoniál. Zároveň tu bude zabezpečené aj parkovanie v cene 10€ na dva dni. V ňom je ale zahrnuté konzumné 5€ v Bufete Nad Jazerom. Záujemcovia o ubytovanie v stane alebo vlastnom karavane majú možnosť zabezpečiť si ubytovanie v Bufete Na pláži. Cena za bežný stan je 10€ na deň, za karavan 20€/deň. Všetky pozemky jazera aj jeho okolia sú súkromné, preto rešpektujeme ceny za služby, ktoré nám poskytnú ich majitelia.

Všetky informácie o podujatí a jeho organizácii nájdete na našom webe www.velkavoda.sk , píšte na info@velkavoda.sk alebo volajte na 0903 706 438

Pozorne si pri registrácii prečítajte propozície súťaže. Neprehliadnite, že nie sú povolené neoprénové plavky, je povinná nafukovacia bójka a plávacia čapica so štartovým číslom. Tú dostanete pred štartom.

Tešíme sa na vás a na unikátne zážitky, ktoré toto už tradičné podujatie ľudom prináša.


Veľkou pomocou pri organizácií tohoto podujatia sú aj naši sponzori, ktorým aj touto cestou chceme poďakovať