Úspechy v Slovenskom pohári v zimnom plávaní 

Zimní plavci z klubu Ľadových medveďov Veľká voda sú na najvyšších priečkach súťaže.

Zimní plavci z nášho klubu patria medzi pravidelných účastníkov jednotlivých kôl Slovenského pohára v zimnom plávaní. Za ľadovou vodou neváhajú precestovať stovky kilometrov a len preto, aby si zmerali sily s otužilcami z iných klubov od východu po západ Slovenska.

V sezóne 2021/2022 bol náš klub víťazom tejto súťaže a v sezóne 2022/2023 sme skončili na druhom mieste. V tejto sezóne sme priebežne tretí, ale od vyššej priečky nás delí len pár bodov. Veríme, že nám zachováte priazeň a prídete nás podporiť tak ako doteraz do Žiliny, na Čiernu vodu, na Oravskú priehradu, Domašu, Zlaté piesky, do Dunajskej stredy, Senca a k nám domov na Košariská.

Priebežné výsledky môžete sledovať v prehľadnej tabuľke, ktorú pripravuje a aktualizuje náš člen Marek.

https://lookerstudio.google.com/reporting/94f8678e-ffd8-40dd-bcda-c6744485a175/page/p_ltw8edcybd?fbclid=IwAR2IJnVXjHBJNzLvN8x2GfWV_I_yS8YevTpB8T1HmjhmmqBO121G-V8Sza8