24-Hodinovka 2021

Kedy? 26. júna od 12,00 hod do 27. júna do 12,00 hod.

Prečo? Aby ste sa mohli stať jedinečnými účastníkmi prvej slovenskej plaveckej 24hodinovky na otvorenej vody na jednom z najčistejších jazier na Slovensku – Veľké Košariská, Areál vodných športov POINT40.

Ako? Jednotlivý plavec alebo člen dvoj-, štvor- alebo až šesťčlennej štafety mužov, žien alebo v kombináciách. Účastníkmi budú aj špičkoví vytrvalostní plavci a plavkyne z ktorých viacerí preplávali La Manche a sú držiteľmi mnohých plaveckých rekordov. Nenachajte si ujsť príležitosť „zmerať si s nimi sily“ priamo na spoločnom plaveckom podujatí!

Nie je 24 hodín plávania veľa? Akcia bude trvať 24 hodín, ale každý účastník si zvolí svoj vlastný plavecký plán s ľubovoľnými prestávkami. Nepláva sa na „prvý/prvá“ ale „koľko som schopný/schopná“ v pohode a s radosťou.

Je to bezpečné? Okrem 24 hodinovej lekárskej služby, potápačov a záchranných členov sú garanciou bezpečnosti aj skúsení organizátori Ľadové medvede Veľká voda a POINT40, ktorí v tejto oblasti patria medzi lídrov na Slovensku a k tomu bonus – nočné osvetlenie plaveckej trasy.

Otužovanie zlepšuje funkcie imunitného systému, pričom počas otužovania sa v krvi zvyšuje hladina cytokínov a bielych krviniek. Ak je tento proces pravidelný, urýchľuje imunitnú reakciu.

Čo budem robiť, keď nebudem plávať a čo bude robiť môj doprovod? Odpoveď je jednoduchá: bude sa zabávať pri bohatom kultúrnom programe, kúpať sa v inej časti jazera a doplní to bufet s bohatým výberom nápojov a jedál od „výmyslu sveta“.

A čo v noci? V areáli POINT40 bude vyčlenený priestor na parkovanie karavanov a aj postavenie stanov pre mimobratislavských hostí a aj tých, ktorí si akciu budú chcieť užiť celých 24 hodín a veríme, že sa Vám ani nebude chcieť odísť. A aj o hygienické zariadenia bude postarané.

Aké je štartovné? 20 eur.

V prípade, že sme Vás zaujali, tak neváhajte. Zaregistrovať sa môžete priamo po kliknutí sem.